Beschrijving:
Bouwgrond
Bouwgrond in Cacém (regio Sintra)
Het perceel heeft 644,00 m2
We kunnen het volgende o bouwen:
2x T3 ....................... 351.00m2
3x T2 ....................... 334.00m2
3x T2 ....................... 348.00m2
3x T2 ....................... 348.00m2
3x T2 ....................... 327.00m2
Totaal: 1.708,00m2
Garage(s) + parkeerplaats(en)
Verdieping -2 642,00m2
Verdieping -1 642,00m2
Totaal: 1.284,00m2
Licentie is al gereed, bevindt zich in de afdeling bouwadministratie en bestemmingsplannen/ ruimtelijke ordening van de betreffende Gemeente.
Ons makelaars kantoor is al meer dan 45 jaar actief in de branche. Elke dag zijn we bezig met de bemiddeling het kopen, verkopen, taxeren van een woning, bedrijfspanden of landhuizen(Quinta`s). Dit doen we met onze medewerkers, onroerend goed adviseurs ondersteunen binnen onze expertises en architecten.
We staan voor een klantgerichte, betrokken en deskundige aanpak. Onze activiteiten spelen af in de regio´s van Lissabon, Cascais, Estoril, Sintra, Porto-regio, Minho regio, geheel Algarve en Alentejo.
Heeft u vragen over het aankopen, verkopen van onroerend goed, dan zijn we u graag van dienst. In een telefonisch gesprek vertellen we u meer over de werkwijze en de overige zaken.
Maak gerust een vrijblijvend e-mail, een telefonisch gesprek of een persoonlijk afspraak, we helpen u graag verder.